"N-TRAVEL"  Ceļojumu aģentūra:   +371 63 02 10 67

slide1.travel

JAUNAIS GADS PRĀGĀ

bez-nazvaniya

Ceļojuma datums Iegādājoties ekskursiju paketi no Cena bez ekskursijām no
29.12.-02.01.2023 229 EUR 288 EUR

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Vieta tūrisma klases autobusā
 • 4 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm

Ekskursiju-transporta pakete - 69 EUR:

 • Ekskursija Prāgā
 • Ekskursija Varšavā
 • Ekskursija uz Karlovi Vari
 • Ekskursija uz Loket pili
 • Ekskursija Drēzdenē

Papildus jūs varat iegādāties:

 • Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos - 75 EUR
 • Transfērs uz Prāgas centru - 25 EUR
 • Brauciens ar kuģīti pa Vltavas upi ar vakariņām - 30 €
 • Vakariņas Alus darītavā – 15-20 €

1. DIENA

Agri no rīta (~4:00) izbraukšana no Rīgas uz Varšavu. Ierašanās Varšavā.

Ekskursija pa pilsētu. Apskates ekskursijas laikā apskatīsim Pils laukumu ar kolonnu, kas ir veltīta Sigismundam III Vāsam. Pils laukums atrodas viduslaiku Vecpilsētā, kas ir slavena ar tās lieliskajām celtnēm un šaurajām ieliņām. Laukums ir kļuvis par tradicionālo masu pasākumu un grandiozo koncertu norises vietu. Galveno vietu Varšavas Pils laukumā aizņem Karaļa pils. Pils ir nacionālās kultūras piemineklis, senatnīgās mākslas pastāvīgo un pagaidu izstāžu vieta, kā arī oficiālo tikšanos, koncertu, simpoziju utt. vieta. Tālāk apskatīsim Tirdzniecības laukumu. Tirdzniecības laukumā viss ir iekārtots tūristiem: mākslinieki piedāvā savas gleznas, uzstājas ielas muzikanti, aktieri, kursē senlaiku transports, var ieraudzīt Varšavas „droškas”. Tirdzniecības laukumā atrodas nāriņas skulptūra - Varšavas galvenais simbols. Varšava ir viena no nedaudzajām Eiropas galvaspilsētām, kurā joprojām vēl ir saglabājušies pilsētas mūri. Divkāršā rindā pilsētas mūri tika celti 14. gs. pirmajā pusē un līdz 16. gds. vidum. Mūri bija nostiprināti ar torņiem un fortiem. Vissenākais no nocietinājumiem ir Barbakāns, kuru uzcēla venēciešu amatieris Džanbatista veco pilsētas vārtu vietā „Novomeysky” vārtu aizsardzībai. Līdz mūsdienām ir saglabājusies Barbakāna ziemeļu daļa - kā rātsnama ārsiena, tā ir nostiprināta ar četriem torņiem pusapļa un donžona formā. Barbakāns un daļa no pilsētas sienas tika restaurēti pēc Otrā pasaules kara postījumiem. Apskatīsim Sv. Jana un Sv. Annas katedrāli.

Pusdienas (par papildus samaksu). Tranzīts Polijas teritorijā. Apmešanās viesnīcā Polijas teritorijā.

2. DIENA

Brokastis viesnīcā. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Vācijas pilsētu Drēzdeni.

Ekskursija pa Drēzdeni. Drēzdene – Saksijas galvaspilsēta un viena no skaistākajām Vācijas pilsētām. Agrāk zināma kā "Florence uz Elbas", ar savu lielisko arhitektūru un mākslas dārgumiem tā bija labi pazīstama visā Eiropā.

Ceļš uz Prāgu.

Vakarā, pēc vēlēšanās vakariņas Alus darītavā (par papildus samaksu ~20 €). Izmitināšana viesnīcā. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis.

Apskates ekskursija pa Prāgu – pilsētu ar neparastu likteni, kas vairāk nekā 10 gadsimtus ir saglabājusi galvaspilsētas statusu un neaizmirstamo viduslaiku veidolu. Pastaigu sāksim no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku kalpoja kā čehu valdnieku rezidence. Apskatīsim Sv. Vita katedrāli – Čehijas galveno gotiskās arhitektūras pieminekli, kur senatnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēsim eleganto Sv. Jura baziliku – vēl vienu Prāgas gotikas paraugu. Ekskursijas laikā pastaigāsimies pa Kārļa tiltu. Būs iespējams ievēlēties kādu vēlēšanos pie Jana Nepomuka skulptūras – viņš ir viens no pilsētas svētajiem aizbildņiem. Ejot pa Prāgas līkumainajām ieliņām, nonāksim līdz Vecpilsētas laukumam, kur senā Rātsnama astronomiskais pulkstenis laika ritējumu ik stundu atzīmē ar zvanu skaņām un 12 apustuļu procesiju. Apskatīsim arī slaveno Nikolaja baznīcu, pieminekli Jānim Gusam un Marijas baznīcu, bet pēc tam pa viduslaiku ieliņām nonāksim jaunās pilsētas galvenajā laukumā – Vāclava laukumā.

Pēc vēlēšanās vakarā izbrauciens ar kuģīti pa Vltavas upi ar vakariņām (par papildus samaksu 30 €, tiek apmaksāts ekskursijas laikā). Visievērojamākā vieta, bez kuras nebūtu Prāgas, ir Vltavas upe ar saviem sliekšņiem, kuriem mēs varam būt pateicīgi par Čehijas galvaspilsētas nosaukumu. Pastaigājoties pa krastmalu, iespējams pamielot acis ar Prāgas lielisko arhitektūru, kur sajūsmu izsauc teju katrs nams. Tomēr visu Prāgas skaistumu novērtēt iespējams tikai, palūkojoties uz pilsētu no upes puses.

Atgriešanās viesnīcā. Sagatavošanas Jaunajam Gadam.

Piedāvājam nosvinēt Jauno gadu Prāgas centrā, svētku pūļa vidū vērojot Jaungada priekšnesumu. Transfērs uz Prāgas centru (papildus maksa 25 Eur) Pēc vēlēšanas, Jaungada svinēšana vienā no Prāgas restorāniem (par papildus samaksu).

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brauciens uz Loket pili (ieejas biļete par papildus samaksu). Loket pils atrodas Čehija rietumos, netālu no kūrorta Karlovi Vari, pie upes Ogrže. Pils tiek minēts vēstures dokumentos ap 1234 gadu. Pili tika fimēta slavena filma - Kazino "Royale".

Piedāvājam ekskursiju uz Karlovi Vari.

Karlovi Vari ir kūrortpilsēta, kas atrodas gleznainā vietā kalnu pakājē, Teplas upes ielejā. Pasaules slavu Karlovi Vari guvuši, pateicoties tā dziednieciskajiem minerālūdens avotiem. Bija vajadzīgi gadsimti, lai cilvēki iepazītu šīs vietas ūdens dzīvinošo spēku. Taču, kad tas notika, šajā vietā izauga pilsēta – Karlovi Vari, kas nu ir harmoniski iekļāvies kalnu ainavā, ko rotā ar mežiem apaugušās nogāzes. Mūsdienās Karlovi Vari ir ļoti īpaša vieta, kura dziedē dvēseli un miesu. Šeit nav skaļu kompāniju un trakojošu alus dzērāju. Šeit valda klusums un miers. Šurp brauc cilvēki, kuri spēj novērtēt skaistumu un veselību. Un kuriem veselīgs dzīvesveids ir atslēga veiksmei un pilnībai. Būtībā Karlovi Vari nav vienkārši kūrorts, tā ir pilsēta – muzejs. Un kaut gan lielākā daļa mūsdienu ēku ir uzceltas 19. gadsimta beigās, tur ir saglabājušies arī daudzi arhitektūras pieminekļi no senākiem laikiem. Piemēram, Kārļa Ceturtā pils tornis, Pētera un Pāvila pareizticīgo katedrāle, Marijas Magdalēnas katedrāle.

Ceļš uz viesnīcu Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Rīgu. Ierašanās Rīgā ≈ 23:00 - 23:59.

Nosūtīt pieprasījumu

6 - 5 =
https://ntravel.lv/lv/karstakie-piedavajumi/223-jaunais-gads-praga
223