"N-TRAVEL"  Ceļojumu aģentūra:   +371 63 02 10 67

slide1.travel

TALLINA - HELSINKI - SANKTPĒTERBURGA BEZ VĪZAS NO 149 EUR

fontains

 Ceļojuma datums  Iegādājoties ekskursiju paketi Bez ekskursijas paketes iegādes 
20.09.- 24.09.2019 159 EUR 208 EUR
04.10.- 08.10.2019 169 EUR 218 EUR

Ceļojuma cenā iekļauts:

Izmitināšana uz prāmja Helsinki-Sanktpēterburga; Sanktpēterburga - Tallina (četrvietīgas B klases kajītes)

2 naktis Sanktpēterburgā 3* viesnīca ar brokastīm

Transfērs Rīga-Tallina-Rīga

Vieta uz prāmja Tallina - Helsinki

Ekskursiju-transporta pakete - 69 EUR:

Grupas vadītāja pakalpojumi

Ekskursija Sanktpēterburgā (~5 stundas)

Ekskursijas brauciens uz Petropavlovskas cietoksni un Īzaka katedrāles apmeklējums (+ ieejas biļete ~250 rubļu), iespēja apmeklēt Ermitāžu

Transfērs osta-viesnīca-osta

Ekskursija Helsinkos

Ekskursija Tallinā

Papildus Jūs varat iegādāties:

Ekskursijas brauciens uz Pēterhofu un Carskoje selo (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi) - 25 EUR

Ekskursija (nakts Sanktpēterburgā ar tiltu pacelšanu) - 10 EUR

Brauciens ar kuģīti pa Sanktpēterburgas kanāliem - 15 EUR

Ja Jūs ceļojat viens – obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcā - 45 EUR

OBLIGĀTI! ES pilsoņiem bez vīzas ieceļošana, birojā jāapmaksā reģistrācija: vienai personai - 25 EUR

OBLIGĀTI! ES pilsoņiem bez vīzas ieceļošana, birojā jāapmaksā reģistrācija: bērniem no 0-12 gadiem - 13 EUR

Apmaksāts uz vietas:

Viesnīcās reģistratūrā noteikti - vienreizējs maksājums par reģistrāciju ārzemniekiem - 300 Rub/ 1 pers.

Brokastis restorānā Seven Seas (Zviedru galds) 13 Eur / personai vienā virzienā, Berniem no 6 līdz 12 gadiem - 7,00 Eur / vienā virzienā, Bērniem no 0 līdz 6 gadiem - bezmaksas

Vakariņas restorānā Seven Seas (Zviedru galds) 31 Eur / personai vienā virzienā, Berniem no 6 līdz 12 gadiem - 16.00 Eur / vienā virzienā, Bērniem no 0 līdz 6 gadiem -bezmaksas

Papildus izmitināšanas iespējas uz kuģa un sezona cenas:

 Kajītes klase / kruīza datumi:  05.04.2019; 04.10.2019.  31.05.2019; 14.06.2019; 06.09.2019; 20.09.2019.  28.06.2019; 12.07.2019;
26.07.2019; 09.08.2019;
23.08.2019.
 В3 (trīsvietīga izmitināšana)  15 EUR  20 EUR  25 EUR
 В2 (divvietīga izmitināšana)  45 EUR 50 EUR  60 EUR
 В1 (vienvietīga izmitināšana)  120 EUR  130 EUR  175 EUR
 А4 (četrvietīga izmitināšana)  15 EUR  20 EUR  25 EUR
 А3 (trīsvietīga izmitināšana)  35 EUR  40 EUR  45 EUR
 А2 (divvietīga izmitināšana)  70 EUR  75 EUR  95 EUR
 А1 (vienvietīga izmitināšana)  170 EUR  180 EUR  230 EUR

PROGRAMMA.

1.DIENA

Izbraukšana no Rīgas uz Tallinu ~ 00:30. Došanās ostā. Iekārtošanās uz Viking Line prāmja.

Izbraukšana uz Helsinkiem. Ierašanās Helsinkos.

Autobusu un gājēju ekskursija pilsētā. Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit Tev būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsi redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsi nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu. Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākai pastaigu vietai. Tev būs iespēja iepazīties pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā Tev būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos. Brīvajā laikā varēsi apmeklēt 7 jūru muzeju „Jūras dzīve”, slaveno atrakciju parku „Linnamjaki”, naudas muzeju vai vienu no lielākajām Ziemeļeiropas pareizticīgo baznīcām.

Brīvs laiks. Transfērs līdz ostai (iekļauts ekskursiju un transporta paketē).

Iekārtošanās uz prāmja, prāmja atiešana uz Sanktpēterburgu. Uz prāmja strādā bāri un restorāni, kazino, kinoteātri un Duty Free veikali, viesus izklaidē šova programma, bet veselības centrs „Aqua Zone” piedāvā apmeklēt saunu, baseinu un trenažieru zāli). Pēc vēlēšanas vakariņas uz klaja (papildu maksa).

2.DIENA

Pēc vēlēšanās, brokastis uz klaja (papildu maksa).

Ierašanās Sanktpēterburgā.

Ierodoties Sanktpēterburgā, Jūs gaida apskates ekskursija (ilgums ~5 stundas).Sanktpēterburgai ir veltīti daudzi epiteti. To dēvē par „Krievijas kultūras galvaspilsētu”, „Ziemeļvenēciju”, „Baltijas pērli”. Bet neviens no šiem epitetiem pilnā mērā nevar attēlot šīs pilsētas pie ūdens krāšņumu – dižo imperatoru, revolucionāru, rakstnieku un mākslinieku dzimteni. Ekskursijas laikā mums būs iespēja apskatīt pilsētas sirdi – Petropavlovskas cietoksni, kur savā laikā tika turēti daudzi slavenie impērijas gūstekņi, un kur savu pēdējo patvērumu meklēja valsts valdnieki. Mēs redzēsim Troicka tiltu, kuras būvēšanās ir piedalījies Eifeļtorņa dibinātājs – Gustavs Eifelis. Pastaigāsimies Marsa laukā, redzēsim romantisko Vasaras dārzu un ievēlēsimies vēlēšanos pie strūklakas. Mēs pastāvēsim pie Mihailovskas pils – viena no noslēpumainākajiem pilsētas objektiem, kur 19.gds. sākumā notika šausmīgs noziegums. Mēs redzēsim unikālus Sanktpēterburgas baznīcu ansambļus, uzzināsim, kāpēc savā laikā Aleksandrs Dimā nosaucis Ņevska prospektu par „iecietību ticības lietās ielu”, apbrīnosim Īzaka katedrāles majestātiskumu.

Brīvs laiks.

Pēc vēlēšanās, brauciens ar kuģīti pa Sanktpēterburgas kanāliem (piemaksa 15 EUR)

No ūdens varēsiet apbrīnot Sanktpēterburgu. Jūs redzēsiet Ziemas pili, Petropavlovskas cietoksni, Vasiļjevas salas strēli. Tiltu milzeņi. Jums būs iespēja izprast pilsētas dibinātāja ieceri. Pasaulē slavenie pieminekļi un mākslas darbi.

Iekārtošanās *** viesnīcā. Atpūta.

3.DIENA

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Pēterhofu un Carskoje selo (piemaksa 25 EUR. Ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Pēterburgā ir viss. Ir pat pašiem sava Versaļa, kas savā skaistumā nemaz nav sliktāka par franču. Tā ir Pēterhofa ar tās strūklakām 

Pēteris I ir izlēmis uzcelt greznu vasaras rezidenci, un 1723. gadā publika varēja skatīt izsmalcināto Pēterhofu, kas ne tikai kļuva par Krievijas caru rezidenci, bet arī par Krievijas uzvaras simbolu pār Zviedriju.

Strūklaku sistēmas uzlabošana ir turpinājusies arī pēc Pētera I nāves. Jau 19.gs. beigās Lejas parkā bija 150 strūklakas un 4 kaskādes, bet Augšējā parkā - 5 strūklakas un 1 kaskāde.

Līdz šai baltai dienai, tāpat kā 200 gadu atpakaļ, strūklakas nebeidz izbrīnīt. Pastaiga Lejas parkā atstās neizgludināmu iespaidu. Slavena Pēterhofas Lielā kaskāde ar Samsonu apbur ikvienu. Lielā kaskāde ir lielāka strūklaku konstrukcija pasaulē. Samsona figūra, kas pārplēš lauvas rīkli, ir varenuma apoteoze, Krievijas neuzvaramības simbols

Pēteris I ir izlēmis uzcelt greznu vasaras rezidenci, un 1723. gadā publika varēja skatīt izsmalcināto Pēterhofu, kas ne tikai kļuva par Krievijas caru rezidenci, bet arī par Krievijas uzvaras simbolu pār Zviedriju.

Strūklaku sistēmas uzlabošana ir turpinājusies arī pēc Pētera I nāves. Jau 19.gs. beigās Lejas parkā bija 150 strūklakas un 4 kaskādes, bet Augšējā parkā - 5 strūklakas un 1 kaskāde.

Līdz šai dienai, tāpat kā 200 gadu atpakaļ, strūklakas nebeidz izbrīnīt. Pastaiga Lejas parkā atstās neizgludināmu iespaidu. Slavena Pēterhofas Lielā kaskāde ar Samsonu apbur ikvienu. Lielā kaskāde ir lielāka strūklaku konstrukcija pasaulē. Samsona figūra, kas pārplēš lauvas rīkli, ir varenuma apoteoze, Krievijas neuzvaramības simbols.

Bet izņemot Lielo kaskādi, pastaigas laikā parkā, jāpievērš uzmanība arī citām strūklakām, piemēram, Zelta kalns, Šaha dēlis, Lauvu kaskāde.

Tālāk dosimies uz Carskoje selo.

Carskoje Selo — vasaras imperatoru rezidence un krievu literatūras simbols. Pils un parka ansamblis – triju sieviešu, triju ķeizarieņu darbs – Jekaterinas I, Elizabetes Petrovnas un Jekaterinas II, kuru gaumes un vēlmes īstenoja tā laika labākie meistari. Vienlaicīgi, te viss atgādina par Puškinu: liceja ēka, kur dzejnieks aizvadījis jaunības gadus, pieminekļi un parka alejas, kurus viņš apdziedājis savos darbos. Brauciens uz Puškinu, Carskoje Selo paredz pastaigu svaigā gaisā milzīgajā parka kompleksā - Jekaterinas parku, iepazīšanos ar Lielā Jekaterinas pils, Dzintara istabas interjeriem, to visu pavada aizraujošs stāsts.

Ekskursijas laikā Jums būs iespēja apmeklēt Dzintara istabu.

Dzintara istaba (Dzintara kabinets) ir viena no populārākajām Jekaterinas pils telpām tūristu vidū. Šis slavenais juvelieru aroda mākslas darbs kopš paša sākuma bija apvīts ar leģendām un mītiem.

Brīvs laiks. Atgriešanās Sanktpēterburgā.

Vakarā, pēc vēlēšanās ekskursija „Nakts Sanktpēterburga ar tiltu pacelšanu” (piemaksa 10 EUR).

Nakts Sanktpēterburga — tā nav cita pilsēta, tas ir šīs pilsētas īpašais noskaņojums, kuru varēsiet sajust ekskursijas laikā. Jūs izbrauksiet cauri ne tikai svinīgām krastmalām un laukumiem, bet apmeklēsiet arī īpašas vietas, kur tiek ievēlētas vēlēšanās, dzirdēsiet romantiskas leģendas, un, protams, redzēsiet tiltu pacelšanu.  Tā ir jau savdabīga Sanktpēterburgas tradīcija, kurā ikgadēji piedalās ne tikai vietējie iedzīvotāji, bet arī pilsētas viesi.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4.DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Petropavlovskas cietoksni.

Cietoksnis atrodas uz Zaķu salas, kas sadala Ņevu divās daļās.

Nocietinājuma celtnes šajā atklātā laukumā ļāva organizēt aizsardzības uguni visā perimetrā, tāpēc Petropavlovskas cietoksnis plānā atgādina nepareizu sešstūri. Petropavlovskas cietokšņa būvēšana ritēja diezgan ātri – tā laika militāra darbība prasīja aktīvus darbus. Sākot ar maiju un līdz rudenim uz Zaķu salas ierīkoja lielus zemes vaļņus, kur novietoja simtiem ieroču. Darbos piedalījās karavīri, parastie strādnieki, kā arī Pētera I cīņas biedri. Par godu pēdējiem tika nosaukti cietokšņa bastioni – Nariškins, Meņšikovs, Trubeckoj un, protams, Imperatora bastions, kura celtniecība tika veikta, imperatoram klātesot.

Paralēli cietokšņa celtņu būvniecībai, tika būvēta Sv. Apustuļu – Pētera un Pāvela, koka baznīca, kas būtība arī deva nosaukumu Petropavlovskai un visam cietoksnim, jo sākotnējais nosaukums bija Sanktpēterburga – Sv. Pētera cietoksnis.

Tālāk apmeklēsim Īzaka katedrāli (+ ieejas biļete ~250 rubļu).

Īzaka katedrāle ir tradicionāla pareizticīgo baznīca ar pieciem kupoliem un četriem zvanu torņiem, kā arī 25 m diametrā galveno kupolu, kas vareni dominē pār visu celtni.

Katedrāles fasādes ir bagāti rotātas ar Bībeles sižetu skulptūrām. Katedrāles iekšējais interjers – tas ir gandrīz krāsaino akmeņu muzejs. Izņemot dažādus marmora veidus (baltais, zaļš, dzeltens, rozā un sarkans) un melno slānekli, kas atrodas uz katedrāles grīdas un sienām, te var arī atrast panno no jašmas un porfīra, bet altāris ir apklāts ar malahītu un lazurītu. Īzaka katedrālē ir vairāk nekā 60 mozaīku, 300 statujas un krievu mākslinieku gleznas.

Brīvs laiks, iespēja apmeklēt Ermitāžu (+ieejas biļete ~600 rubļu).

Transfērs uz ostu.

Iekāpšana uz prāmja. Došanās uz Tallinu.

5. DIENA

Prāmja ierašanās Tallinā. Transfērs līdz Tallinas centram.

Gājēju ekskursija pilsētā.

Tallina ir brīnišķīga pilsēta, kurā ikviens var atklāt ko jaunu sev.

Ekskursija pa Vecpilsētu, kas iekļauta pasaules UNESCO mantojumā: šauras autentiskas ieliņas, iespaidīgs pilsētas mūris, aizsārgtorņi – Resnā Margarita, Garais Hermanis, Rātsnams, ģildes – pilnas ar Viduslaiku garu, kas padara Veco Tallinu par unikālu visiem senatnes cienītājiem.

Pastaigas laikā dzirdēsi stāstus par pilsētas 800 gadu seno vēsturi, redzēsi Aleksandra Ņevska pareizticīgo katedrāli, kurā savu karjeru uzsācis Maskavas un visas Krievijas patriarhs Aleksijs II. Ar savu varenību iespaidu atstās Svētās Marijas katedrāle, kura glabā Ivana Fjodoroviča Krauzenšterna pīšļus, kā arī Svētā Olafa baznīca, kas reiz bija pati lielākā celtne pasaulē. Šeit Tevi gaidīs pilsētas panorāmas baudīšana no skatu laukumiem, sapņu ievēlēšanās Doma baznīcā, Nigulistes un Svētā Gara baznīcas vēstures noskaidrošana, viena no vecākajiem Eiropas rātsnamiem apskate nu daudz citu brīnišķu piedzīvojumu.

Brīvs laiks. Ceļš uz Rīgu.

Ierašanās Rīgā vakarā.

Nosūtīt pieprasījumu

10 * 2 =
http://ntravel.lv/lv/kruizi/187-tallina-helsinki-sanktpeterburga-bez-vizas
187