"N-TRAVEL"  Ceļojumu aģentūra:   +371 63 02 10 67

slide1.travel

Tūre uz Dāniju ar ekskursijām Stokholmā, Kopenhāgenā no 99 EUR!

denmarkcruise
Ceļojuma datums  Iegādājoties ekskursiju paketi Bez ekskursijas paketes iegādes
 07.11.-11.11.2019  99 EUR  139 EUR
 21.11.-25.11.2019  99 EUR  139 EUR
05.12.-09.12.2019 99 EUR 139 EUR

Ceļojuma cenā iekļauts:

  • Vieta komfortablā autobusā
  • Grupas vadītāja pakalpojumi visā brauciena laikā
  • 1 nakts viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
  • Vieta četrvietīgajā „С” klases kajītē Tallink prāmī maršrutā Rīga-Stokholma un Stokholma-Rīga

Ekskursiju-transorta pakete - 49 EUR:

  • Ekskursija Stokholmā
  • Ekskursija Kopenhāgenā

Papildus jūs varat iegādāties:

  • Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos - 35 EUR
  • 2x brokastis uz prāmja - 10 EUR

1. diena

Tikšanās Rīgas ostā.

Iekāpšana Tallink prāmī, došanās uz Stokholmu (~17:30).

2. diena

Ierašanās Stokholmā (~10:30).

 Gājēju ekskursija Stokholmā.

Jau no 13.gadsimta Stokholma ir kļuvusi par nozīmīgu ekonomisko valsts centrs. Šodien tā ir lielākā Zviedrijas pilsēta. Slussen ir veca hidrotehniskā būve, kas savieno Milāras ezera ūdeņus ar Baltijas jūru.

Vecā pilsēta – Gamla Stan – Pilsēta starp tiltiem – Stokholmas vēsturiskais centrs. Pirms vairākiem gadsimtiem Vecā pilsēta tika uzskatīta par atsevišķu pilsētu, tomēr vēlāk kļuva par vēsturisku Stokholmas rajonu. Aristokrātu Sanāksme — eleganta ēka, kuru ieskauj sakārtoti dārzi. Līdz pat mūsu dienām ēka joprojām tiek izmantota tās sākotnējam mērķim - Zviedrijas dižciltīgo dzimtu dažādu pasākumu rīkošanai. Bruņinieku sala - sala ar septiņu simtu gadu vēsturi, uz kura atrodas Riddarholmschyurkan baznīca, kura tiek uzskatīta par vienu no vecākajiem pilsētas pieminekļiem, bet centrālais laukums nosaukts par godu pilsētas dibinātājam Birgaram Jarlam. No Milāras ezera krastmalas paveras lielisks skats uz Stokholmas Rātsnamu – vienu no galvenajām Stokholma tūrisma apskates vietām, Zviedrijas galvaspilsētas simbolu.

Došanās uz Helsingborgu.

Iekārtošanās *** viesnīcā.

3. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Izbraukšana uz Dāniju, pa ceļam pietura Kronborga pils apskatei.

Kronborga pils – viena no galvenajām Helsingborgas apskates vietām, kas atrodas UNESCO paspārnē. Pils ir kļuvusi populāra, pateicoties Viljamam Šekspīram. Tieši šo vietu viņš ir aprakstījis savā lugā „Hamlets”.

Ierašanās Kopenhāgenā.

Ekskursija pilsētā (papildu maksa par braukšanu sabiedriskajā transportā).

Kopenhāgena ir pilsēta pašā Dānijas sirdī. Tulkojumā no dāņu valodas tas nozīmē „tirgotāju osta”. Tieši uz šejieni aizvēsturiskajos laikos no dažādām valstīm tika piegādātas visdažādākās preces, tieši šeit veiklie tirgotāji no aizjūras zemēm noslēdza savus pirmos darījumus ar dāņiem. Kopenhāgena, viena no vecākajām Eiropas pilsētām, ir pavisam neliela, bet izvietota uz divām salām – Zēlandes un Amagēras. Ekskursijas laikā jūs redzēsiet pašus ievērojamākos apskates objektus- skaisto dāņu parlamenta ēku – Kristiānsborgu, iespaidīgo karalienes Mārgaretas pili – Amaliensborgu, pilsētas dibinātāja bīskapa Absalona pieminekli, „Nyhavn” jeb „Jauno Debesu” kvartālu, Marmora baznīcu un Gefiona strūklaku, slavenā pasaku rakstnieka Andersena māju, un, protams, skulptūru, kas kļuvusi par Dānijas simbolu – mazo Nāriņu un daudzas citas šīs noslēpumainās pilsētas vietas.

Brīvs laiks, iespēja ieturēt vakariņas.

Nakts pārbrauciens uz Stokholmu.

4. diena

Ierašanās Stokholmā.

Brīvs laiks.

Brīvajā laikā jūs varēsiet ieiet kādā suvenīru veikaliņā, izbaudīt unikālo zviedru virtuvi kādā no daudzām kafejnīcām vai restorāniem, vai arī vērot goda sardzes maiņu pils priekšā. Varēsiet doties arī uz Vāsas kuģa muzeju – kuģis Vāsa bija pats lielākais un dārgākais 16.gadsimta kuģis, kas nogrima sava pirmā ceļojuma pašā sākumā un nogulēja zem ūdens apmēram 300 gadu.

Iekāpšana prāmī, izbraukšana uz Rīgu  (~17:00).

5. diena

Prāmja ierašanās Rīgā  (~11:00).

Nosūtīt pieprasījumu

10 - 1 =
http://ntravel.lv/lv/kruizi/171-ture-uz-daniju-no-99-eur
171